http://katalogs.lv/redmars
Redmars, SIA
Ropažu 14 K1-92, Rīga, LV-1039
Tālrunis: 29244438,
67554905
Fakss: 67554995
E-pasts:
aldis@redmars.lv
Mājas lapa:
www.redmars.lv
Pakalpojumi
AUKSTUMIEKĀRTAS
SIA „Redmars” veic aukstumiekārtu piegādi, uzstādīšanu un tehnisko apkopi. Uzņēmumā strādā sertificēti speciālisti ar daudzu gadu pieredzi saldētavu būvniecībā. Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties tieši Jūsu uzņēmuma vajadzībām visatbilstošākās iekārtas.
AUKSTUMIEKĀRTU TEHNISKĀ APKOPE
Veic aukstumiekārtu tehnisko apkopi. Uzņēmumā strādā sertificēti speciālisti ar daudzu gadu pieredzi iekārtu apkalpošanā.
Piedāvājam aukstumiekārtu apkopi arī pēc garantijas laika izbeigšanās.
CELTNIECĪBA
Piedāvājam aukstuma kameru un saldētavu būvniecību, angāru būvniecību, metāla karkasa ēku būvniecību, ražošanas cehu būvniecību.
SALDĒTAVU (AUKSTUMKAMERU) BŪVNIECĪBA
SIA „Redmars” veic saldētavu (aukstumkameru) izbūves darbus. Aprīkojam kameras sākot no 8 m3līdz vairākiem tūkstošiem kubikmetru lielam tilpumam. Iekārtas tiek montētas un pārbaudītas rūpnīcā, kas dod papildus kvalitāti. Nepieciešamības gadījumā tiek nodrošinātas konsultācijas ar ražotāju.
SENDVIČPANEĻI UN SALDĒTAVU DURVIS
Piedāvājam augstākās kvalitātes „sandwich” tipa paneļus, kas atbilst LR un ES standartiem. Piedāvājam siltumizolācijas paneļus gan ar poliuretāna, gan polistirola, gan minerālvates pildījumu. Paneļi pieejami ar skārda biezumu no 0,4mm līdz 1mm, slīpajioem un lēzenajiem jumtiem. Jumta paneļi ir pieejami ar PVC membrānu vai pretkondensāta pārklājumu. Paneļus ir iespējams izgatavot arī ar dakstiņa profilu.


Par Katalogs.lv   |   Kontakti   |   Pieteikt uzņēmumu   |   Pieteikt kļūdas labojumu

© Katalogs.lv, 2008 - 2023. Visas tiesības aizsargātas / Tālrunis 20300103, e-pasts: info@katalogs.lv

Šīs datu bāzes, tās daļas vai datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas
daļas pavairošana vai izplatīšana jebkādā formā stingri aizliegta.

Tāpat arī ir aizliegta lejupielāde automātiskā režīmā