http://katalogs.lv/northway-klinika
Northway klīnika
Apuzes iela 14, Rīga, LV-1046
Tālrunis: 26407723,
28664723
Mājas lapa:
www.northwayklinika.lv
Darba laiki: P 09:00-17:00 O 09:00-17:00 T 09:00-17:00 C 09:00-17:00 P 09:00-17:00 S - Sv -
Facebook
Pakalpojumi
DONORU PROGRAMMAS
Donoru programmas – iespēja īstenot sapni par bērniņu

Nereti vienīgā iespēja pārim tikt pie bērniņa ir donoru programmas jeb medicīniskā apaugļošana, izmantojot donoru reproduktīvo materiālu – olšūnas, spermu vai embrijus –, kas ļauj iestāties ilgi gaidītajai grūtniecībai un laist pasaulē veselīgu mazuli. Donoru programmas izmanto gadījumos, kad pacientei konstatēti auglības traucējumi, bet mākslīgā apaugļošana ar pacientes reproduktīvājām šūnām nav iespējama. Tāpat medicīniskā apaugļošana ar donora materiālu ir lielisks risinājums gadījumos, kad sievietes un vīrieša reproduktīvā funkcija ir saglabāta, taču ir augsts risks nodot bērnam esošās iedzimtās slimības. Donoru programmas pieejamas ne tikai pāriem, bet arī vientuļām sievietēm, kas vēlas kļūt par mātēm.

Northway klīnikas augsti kvalificētie un pieredzējušie ārsti darīs visu iespējamo, lai palīdzētu jums radīt bērniņu un kļūt par laimīgu ģimeni!

Kādas priekšrocības sniedz Northway donoru programmas?

- Augstas izredzes iestāties grūtniecībai. Pateicoties Northway klīnikas rīcībā esošajam modernākajam aprīkojumam un ārstu bagātajai profesionālajai pieredzei, kā arī stingriem donoru atlases kritērijiem, tiek iegūts augstākās kvalitātes reproduktīvais materiāls, kas pietuvina pacienti un viņas partneri savam sapnim – radīt un izaudzināt veselīgu un laimīgu bērniņu.
- Medicīniskā apaugļošana ar donora materiālu ir pilnībā droša. Pirms reproduktīvā materiāla donēšanas donori iziet rūpīgu medicīnisko un ģenētisko, kā arī psihiatrisko pārbaudi.
- Plaša donoru bāze. Donors ikvienai pacientei tiek piemeklēts individuāli, ņemot vērā viņas vēlmes. Par donoriem tiek sniegta detalizēta informācija, kas saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu ir donoru antropometriskie un ģenētiskie dati – vecums, acu, matu un ādas krāsa, svars, augums, miesas būves tips, asinsgrupa, rēzus faktors. Tāpat pieejama informācija par donoru izglītību, interesēm, vaļaspriekiem.
- Donoru programmas ir pilnībā anonīmas attiecībā uz abām pusēm – gan donoru, gan pacienti.

Northway klīnikā pieejamas vairākas donoru programmas – olšūnu donoru programma, spermas donoru programma un embriju donoru programma – , kas ļauj piedāvāt pacientam atbilstošāko apaugļošanas metodi.
ESTĒTISKĀ GINEKOLOĢIJA
Lielākā sieviešu daļa zina, ka pievilcība ir atkarīga ne tikai no sejas ādas stāvokļa un slaidas figūras, bet arī no pārliecības, ka “tur” arī viss ir kārtībā. Diemžēl ar vecumu saistītas izmaiņas, dzemdības, traumas un hormonālā nelīdzsvarotība var novest pie tā, ka iekšējo un ārējo reproduktīvo orgānu stāvoklis nemainās uz labo pusi. Tā rezultātā sieviete sāk parādīties kompleksi par savu ķermeni, problēmas attiecībās ar partneri un seksuālā dzīve kļūst pilnīgi atšķirīga no tā, par ko sapņo sieviete.

Estētiskā ginekoloģija sniegs Jums ne tikai pašpārliecinātību un estētisku gandarījumu, bet arī uzlabos jūsu intīmo attiecību kvalitāti, palielinot jutīgumu.

Estētiskās ginekoloģijas priekšrocības

- Esošo defektu novēršana intīmajā zonā
- Seksuālās dzīves kvalitātes uzlabošana​
- Atbrīvošana no kompleksiem​
- Paaugstināta jutība​
- Paaugstināts libido​
- Pašnovērtējuma paaugstināšana​
GINEKOLOĢISKAS OPERĀCIJAS
Mūsu klīnika piedāvā augstas kvalitātes ķirurģisku pieeju neauglības un dažādu ginekoloģisku saslimšanu diagnostikai un ārstēšanai.
NEAUGLĪBAS DIAGNOSTIKA UN ĀRSTĒŠANA
Mūsdienu ārstēšanas metodes ļauj klīnikas ārstiem 2 mēnešu laikā noteikt neauglības iemeslus un piedāvāt visefektīvāko ārstēšanas metodi katrā individuālajā gadījumā (dažreiz var iztikt arī bez IVF).
SIEVIEŠU VESELĪBA
Sieviešu veselība un dzīves kvalitātes saglabāšana ir viens no Northway klīnikas galvenajiem uzdevumiem. Northway klīnikā nodrošināts plašs pakalpojumu klāsts, lai jebkurā vecuma posmā sievietes veselība nesagādātu raizes un ļautu izbaudīt dzīvi pilnā mērā.

Sieviešu veselība – labsajūtas un pilnvērtīgas dzīves pamats

Sieviešu veselība ir ir kā trausls zieds, kas rūpīgi jālolo katrai daiļā dzimuma pārstāvei, lai saglabātu savu labsajūtu un dzīves kvalitāti ilgus gadus. Tādēļ būtiska loma ir regulārām ginekoloģiskām apskatēm, kas ļauj savlaicīgi diagnosticēt un ārstēt ginekoloģiskus traucējumus. Profilaktiskas ginekoloģiskās apskates ieteicamas visām sievietēm ne retāk kā reizi gadā – arī tad, ja nav itin nekādu sūdzību.

Northway klīnikā sieviešu veselība un dzīves kvalitātes saglabāšana ir viena no svarīgākajām prioritātēm, tāpēc klīnikā piedāvāts plašs profilaktisko un ārstniecisko pakalpojumu, kā arī estētisko procedūru klāsts, lai ikvienā vecumā sieviete būtu pārliecināta par sevi un justos lieliski.

Kā mainās sieviešu veselība līdz ar vecumu, un kā var palīdzēt Northway klīnika?

Neizbēgams dzīves process, kas satrauc ikvienu sievieti, ir novecošanās, jo tā atstāj būtisku ietekmi uz sievietes reproduktīvo veselību, tai skaitā spēju radīt pēcnācējus. Bet, lai arī līdz ar vecumu sievietes reproduktīvā funkcija samazinās, iespējas tikt pie bērniņa tomēr ir. Aicinām iepazīties ar informāciju par to, kā mainās sieviešu veselība dažādos vecuma posmos, un Northway klīnikas piedāvātajām metodēm, kas palīdzēs cīņā ar auglības traucējumiem.
VĪRIEŠU NEAUGLĪBAS ĀRSTĒŠANA
Northway klīnika vienuviet nodrošina visus nepieciešamos pakalpojumus, lai vīriešu veselība ļautu justies enerģiskam, dzīvespriecīgam un pārliecinātam par sevi ilgu mūžu. Pieredzējuši ārsti, modernākās tehnoloģijas un efektīvākā diagnostika un ārstēšana – viss, lai vīrieša veselība tiktu aprūpēta augstākajā līmenī.

Vīriešu veselība – enerģijas, pašpārliecinātības un laimīgas ģimenes pamats

Kurš gan vīrietis nevēlas būt enerģisks, spēcīgs un pārliecināts par sevi un savu veselību maksimāli ilgus gadus? Turklāt tieši vīrietis ir tas, kurš liek pamatus ģimenei un turpmāk kā ģimenes galva sargā un lolo to, rūpējas par tās laimi un labklājību. Taču, lai vīrietis varētu iestādīt koku, uzcelt māju un izaudzināt dēlu, būtisks priekšnoteikums ir vīriešu veselība, tāpēc tai jāvelta pienācīga uzmanība.
Northway klīnikā nodrošināts viss nepieciešamais, lai vīriešu veselība, neatkarīgi no vecuma, neliktu vilties, un vīrietis būtu spējīgs gan radīt veselīgus pēcnācējus, gan justies vesels un enerģijas pilns ilgus gadus. Northway klīnikā ir pieejami endokrinologa, urologa, radiologa (ultrasonogrāfijas) pakalpojumi un mūsdienīgākā un efektīvākā auglības traucējumu diagnostika un ārstēšana.


Par Katalogs.lv   |   Kontakti   |   Pieteikt uzņēmumu   |   Pieteikt kļūdas labojumu

© Katalogs.lv, 2008 - 2023. Visas tiesības aizsargātas / Tālrunis 20300103, e-pasts: info@katalogs.lv

Šīs datu bāzes, tās daļas vai datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas
daļas pavairošana vai izplatīšana jebkādā formā stingri aizliegta.

Tāpat arī ir aizliegta lejupielāde automātiskā režīmā