http://katalogs.lv/koro-buve
Koro būve, SIA
Skandu iela 10, Rīga, LV-1067
Tālrunis: 67382073,
26229278
Mājas lapa:
www.korobuve.lv/lv
Facebook
Pakalpojumi
110/330/400KV ELEKTROPĀRVADES LĪNIJAS
Veicam elektrolīniju ar spriegumu 110/330/400kV izbūves, rekonstrukcijas un remonta darbus. Mūsu komandai ir liela pieredze augstsprieguma elektrolīniju izbūvē no pamatu izbūves, torņu / balstu uzstādīšanas līdz pat vadu montāžai. Veicam OPGW un ADSS tipa optisko kabeļu izbūvi augstsprieguma līnijās.
110/330KV ELEKTROAPAKŠSTACIJAS
Veicam 110/330kV apakšstaciju izbūves un rekonstrukcijas darbus no sadales ēku būvniecības līdz iekārtu uzstādīšanai.
AKRILA SEGUMS
Akrila sveķu pārklājuma sistēma ieteicams izmantot, ja nepieciešams ierīkot grīdas segumu nepārtraucot ražošanu. Akrila grīdas sacietē dažu stundu laikā un tās ir ķīmiski noturīgas, īpaši pret skābi saturošām vielām. Īpaši piemērotas vietām, kurās ir paaugstinātas prasības grīdas kvalitātei, piemēram, pārtikas rūpniecībā, biroju ēkās, kā arī rūpniecisko grīdu ierīkošanai ar augstu nodilumizturības, ūdensnecaurlaidības un higiēnas pakāpi.
BETONA CEĻI UN LAUKUMI
Valčbetons jeb ar veltni blīvēts betons. Tā ir inovatīva ceļu seguma ieklāšanas tehnoloģija, kas apvieno betona stiprību un ilgmūžību ar iespējām ieklāt segumu, izmantojot asfalta ieklāšanas tehniku – RCC tiek ieklāts ar standarta asfaltbetona ieklājējiem un sablīvēts ar veltņiem. Salīdzinājumā ar klasisko betonu RCC maisījums ir sausāks un bez nosēduma.
DZELZBETONA KONSTRUKCIJU MONTĀŽA
Saliekamās dzelzsbetona konstrukcijas ir rūpnieciski izgatavoti elementi, kas ir paredzēti būvniecības darbiem. Tie tiek izgatavoti un noturēti saudzējošos apstākļos, vietā, kas nav tās galējā atrašanās vieta gatavā konstrukcijā.
DZELZSBETONA PLĀTNES
Dzelzsbetona plātnes ir betona plātnes kuras pastiprinātas ar armatūras sietu, kurš palielina betona plātnes stiprības īpašības.
EPOKSĪDA SEGUMS
Pret ķimikālijām izturīgs, šķīdinātāju nesaturošs, divkomponentu pārklājums uz speciālu epoksīdsveķu/poliamīna savienojumu bāzes. Pamatojoties uz sabalansēto īpašību profilu izmanto grīdu pārklāšanai, kur ir nepieciešama izturība pret ķimikālijām, piem., darbnīcās un darba vietās, noliktavu telpās.
JAVAS GRĪDAS
Šāda veida grīdas parasti izmanto zem segumiem. Sausā cementa java tiek izgatavota pēc noteiktas receptes, izmantojot CEM I 42,5 cementu, ūdeni un augstas kvalitātes skalotas smilts pildvielas. Javas masai pievieno polipropilēna šķiedras, nevēlamu rukuma plaisu novēršanai. Tās izgatavošana notiek uz vietas objektā un padota tieši uz iestrādes vietu, izmantojot speciālu kompresoriekārtu ar piespiedu tipa maisītāju.
KERAMZĪTBETONA GRĪDAS
Keramzītbetons ir vieglbetons. Šāda betona priekšrocības ir maza tilpummasa un laba skaņas izolācija. Keramzīts ir dabīgs materiāls, kas ražots no māliem. Galvenās īpašības ir: ugunsizturīgs A1 klase (t.i. nedegošs), labs siltuma un skaņas izolātors.
KONSTRUKCIJU STIEGROŠANA
Monolītās konstrukcijas izgatavo tieši projektā paredzētajā vietā, montējot stiegrojumu un iestrādājot betona masu iepriekš uzstādītos veidņos. KONSTRUKCIJU STIEGROŠANA betona stiprība spiedē ir vairākas reizes augstāka nekā liecē, tādēļ lai uzlabotu betona īpašības liecē to pastiprina ar metāla stiegrojumu.
KONSTRUKCIJU VEIDŅOŠANA UN BETONĒŠANA
Monolītā dzelzsbetona priekšrocības: ir iespēja būvēt ļoti augstas un liela izmēra detaļas, kuras nav iespējams pārvietot, ir iespēja veidot nestandarta risinājumus, monolītā betona konstrukcijas ir ilgmūžīgākas un noturīgākas pret dabas stihijām. Mūsdienās parasti betonēšana notiek ar transportbetonu, kuru atved jau gatavu no betona rūpnīcas.
POLIURETĀNA SEGUMS
Īpašs materiāls uz poliuretāna sveķu bāzes pamata, kas piemērots grīdu pārklājumu izveidei uz betona plātnes pamatnes gan iekštelpās, gan ārpus tām. Materiāls ir ūdens necaurlaidīgs, tam piemīt izcila noturība pret mehānisku spriedzi un ir augsta nodilumizturība. Piemērots autostāvvietām, nobrauktuvēm un industriālajām grīdām.
PUTUBETONA UN POLISTIROLBETONA GRĪDAS
To galvenokārt pielieto plakano jumtu slīpumu izveide līdz 15°, nelīdzenu pārseguma konstrukciju līdzināšanai, ka arī vislabākais pielietojums ir zem grīdu konstrukcijām, lai nosegtu uzstādītus inženierkomunikācijas tīklus.
SKALOTĀS GRĪDAS
Virsma tiek pasargātā no ūdens un sāļu iedarbības agresīvas ziemas apstākļos. Tas nav pārklājums, bet betona plātne ar raupju virsmu, kas sastāv no betona pildvielas, jeb šķembām.
ŠĶIEDRBETONA GRĪDAS
Šķiedrbetons jeb fibrobetons ir mākslīgi veidots kompozīts materiāls, kura sastāvā ir betons un šķiedras. Šis materiāls ir ieguvis jaunu vērienu un tā izmantošana strauji pieaug tā pozitīvo īpašību dēļ.
TELEKOMUNIKĀCIJU TORŅI UN MASTI
Veicam radiotorņu un antenu mastu ar augstumu līdz 120 metri projektēšanas un pilna cikla izbūves darbus ar nodošanu ekspluatācijā. Veicam dažādu nestandarta torņu konstrukciju projektēšanu un izbūvi.
TERAZZO PULĒTĀS GRĪDAS
Šīs ir ar dimantu diskiem mehāniski uzpulētas betona grīdas, atklājot betona rupjās pildvielas radot grīdas rakstu.
VĒJA ELEKTROSTACIJAS
Veicam dažādu tipa vēja elektrostaciju būvniecību, ieskaitot to montāžu un ieregulēšanu.
VIRSMU CIETINĀTĀJI
Izdala 2 veidu cietinātājus: Sausi uzberamais cietinātājs, kas pēc īpašas „dry shake” tehnoloģijas tiek iestrādāts svaigā betona virsmā, un piešķir tai vairākas tehniskas un praktiskas priekšrocības. Apstrādājamā virsma: betona grīda, laukums, balkons, rampa u.c.
Šķidra veida ķīmisko betona grīdas apstrādi veic uz jau izbūvētas betona grīdas, piesūcinot un nostiprinot betona virsmu. Ar šo materiālu var apstrādāt arī vecas betona grīdas un sienas.


Par Katalogs.lv   |   Kontakti   |   Pieteikt uzņēmumu   |   Pieteikt kļūdas labojumu

© Katalogs.lv, 2008 - 2022. Visas tiesības aizsargātas / Tālrunis 20300103, e-pasts: info@katalogs.lv

Šīs datu bāzes, tās daļas vai datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas
daļas pavairošana vai izplatīšana jebkādā formā stingri aizliegta.

Tāpat arī ir aizliegta lejupielāde automātiskā režīmā