http://katalogs.lv/skh
SKH, SIA
Sāremas 3, Rīga, LV-1005
Tālrunis: 67381856
Fakss: 67381855
Mājas lapa:
www.skh.lv
Pakalpojumi
CELTNIECĪBA
Tā kā firmai ir sava celtniecības tehnika, tas ļauj piedāvāt pasūtītājam rūpniecības objektu celtniecību "zem atslēgas", sākot ar zemes darbu veikšanu un ēku un būvju pamatiem, un beidzot ar jumta un apdares darbiem.
IEKĀRTU MONTĀŽA
Vēl viena no mūsu iespējām - rūpniecības iekārtu uzstādīšana. Firma "SKH" veic šādu uzņēmumu plānveida rekonstrukciju: VA/S "Latvenergo" filiāle RTEC-2, A/S "B.L.B. Baltijas Termināls", A/S "Ventamonjaks", A/S "Brocēni", A/S "Ventspils Nafta", AS „VENTBUNKERS”, SIA „Ziemeļu degviela”, SIA „MBI Korporācija”, SIA „Vudisona termināls” un citos objektos.
IZOLĀCIJAS DARBI
Firma "SKH" veic visu veidu siltumizolācijas darbus rezervuāros, siltumtrasēs, kā arī ēku siltummezglu cauruļvados un iekārtās. Tiek izmantoti A/S "Paroc", A/S "Rockwool", SIA "Isover" un citu firmu siltumizolācijas materiāli.
METINĀŠANAS IEKĀRTAS UN TEHNOLOĢIJAS
Jaunāko iekārtu izmantošana kombinācijā ar augstās kvalitātes metināšanas materiāliem, mūsdienīgu, "Lloyd's Register of Shipping" atestēto tehnoloģiju pielietošana, ļauj veikt metināšanas darbus ar augstu kvalitāti.
PRETKOROZIJAS AIZSARDZĪBA
Mēs piedāvājam veselu virkni metālkonstrukciju un cauruļvadu pretkorozijas aizsardzības metožu pret jebkuru ārējo un iekšēju iedarbību. Firmas pielietotais pretkorozijas segumu sortiments ir pietiekami plašs.
REZERVUĀRU MONTĀŽA
Firmas darba pamatvirziens ir dažādu uzdevumu un tilpuma rezervuāru uzstādīšana un izgatavošana. Firma "SKH" uzstādījusi tvertnes un iekārtas sekojošiem objektiem - A/S „Ventspils nafta”, A/S „B.L.B. Baltijas Termināls”, SIA „Energoremonts Rīga”, VA/S "Latvenergo" filiāle RTEC-2; SIA "Gulfstream Oil"; A/S "Latvijas Balzams"; Rīgas Siltums u.c.
SILTUMAPGĀDE
Kopš 1996.gada firma "SKH" ieguvusi lielu pieredzi maģistrālo un iekškvartālu siltumtīklu izgatavošanā, uzstādīšanā un noregulēšanā, pielietojot SIA "Alfa Laval", A/S "L.P.M. Balti", SIA "Danfoss", SIA "ABB-Latvija", "KWH Tech Thermopipe" un citu firmu iekārtas un cauruļvadus. Šodien firma strādā pie siltumtīklu rekonstrukcijas Rīgā, Jelgavā, Madonā un citās Latvijas pilsētās.
TEHNOLOĢISKĀS IEKĀRTAS UN CAURUĻVADI
Kvalitatīvi ieguldītie tehnoloģiskie cauruļvadi ir viens no svarīgākajiem nosacījumiem iekārtu un rezervuāru normālam darbam. Firma "SKH" montē tērauda un plastmasas cauruļvadus naftas produktu, ķīmisko vielu, karstā ūdens, tvaika un gāzes transportēšanai.


Par Katalogs.lv   |   Kontakti   |   Pieteikt uzņēmumu   |   Pieteikt kļūdas labojumu

© Katalogs.lv, 2008 - 2023. Visas tiesības aizsargātas / Tālrunis 20300103, e-pasts: info@katalogs.lv

Šīs datu bāzes, tās daļas vai datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas
daļas pavairošana vai izplatīšana jebkādā formā stingri aizliegta.

Tāpat arī ir aizliegta lejupielāde automātiskā režīmā