http://katalogs.lv/dimanta-tehnologijas
Dimanta tehnoloģijas, SIA
Rāmuļu 3, Rīga, LV-1005
Tālrunis: 22352039
E-pasts:
info@dimteh.lv
Mājas lapa:
www.dimteh.lv
Facebook
Pakalpojumi
Dimanta griešana visā Latvijā
Ēkas kapitālais remonts, mājas pārplānošana vai biroja telpas rekonstrukcija vairākumā gadījumu nav iespējama bez dažādu papildus tehnoloģisko atvērumu izveides. Durvju vai logu aiļu izveide vienmēr tikusi uzskatīta par vienu no sarežģītākajiem un darbietilpīgākajiem procesiem, jo nepieciešams izzāģēt augsti izturīgu stiegrotu dzelzsbetona materiālu – tāpēc šim laikam bija jāvelta daudz laika un pūļu. Par laimi, mūsdienu tehnoloģijas attīstās strauji, un aizvien vairāk speciālistu izvēlas ērtākus, ātrākus un drošākus zāģēšanas veidus, tādus kā dimanta zāģēšana.
Dimanta urbšana visā Latvijā
Mūsdienās dimanta urbšana vairāk nesaistās tikai ar lieliem celtniecības objektiem. To arvien biežāk izmanto, lai izveidotu ailes un atvērumus dzīvokļos, privātmājās un kotedžās, lai ierīkotu visdažādākās komunikācijas – ventilācijas sistēmas, kanalizāciju, elektrību, apkuri, gāzes vadus un ūdensvadus. Dimanta urbšana un zāģēšana tiek izmantota daļējai vai pilnīgai ēku un to daļu demontāžai. Šī tehnoloģija ir ideāli piemērota atvērumu urbšanai telpās un ēkās ar remontu, kad atvērums jāuztaisa, nesabojājot remontu un neietekmējot apstrādājamo virsmu ar dinamisko slodzi.
Štrobēšana un kontaktligzdu urbšana
Elektroinstalācija –tā ir jebkuras ēkas savdabīga asinsvadu sistēma.Protams, šāda nozīmīga ēkas daļa ir jāuztur ārkārtējā kārtībā, un tikai šajā gadījumā tā varēs garantēt iedzīvotājiem normālu darbu pastāvīgā dabiskā režīmā.Jaunas mājas ir būvētas saskaņā ar visām prasībām, un parasti to īpašniekiem vairs nav nepieciešama nekāda iejaukšanās.Attiecībā uz vecajām ēkām, neatkarīgi no tā, cik labs ir nesošais karkass, elektroinstalācijai ir nepieciešama uzmanība un visbiežāk pilnīga nomaiņa.Jaunā sistēma tiks pielāgota moderno elektrisko ierīču prasībām un spēs izturēt lielas pastāvīgas slodzes no dažādām vienlaicīgi ieslēgtām iekārtām.


Par Katalogs.lv   |   Kontakti   |   Pieteikt uzņēmumu   |   Pieteikt kļūdas labojumu

© Katalogs.lv, 2008 - 2022. Visas tiesības aizsargātas / Tālrunis 20300103, e-pasts: info@katalogs.lv

Šīs datu bāzes, tās daļas vai datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas
daļas pavairošana vai izplatīšana jebkādā formā stingri aizliegta.

Tāpat arī ir aizliegta lejupielāde automātiskā režīmā