http://katalogs.lv/banalat
Banalat, SIA
Ķīšezera iela 7, Rīga, LV-1026
Tālrunis: 67367889
E-pasts:
info@banalat.eu
Mājas lapa:
www.banalat.com/lv/
Facebook
Pakalpojumi
Banānu imports un vairumtirdzniecība
Uzņēmums “Banalat” ir līderis zaļo jeb nenogatavināto banānu tirgū Eiropas un Austrumeiropas reģionā. Ik nedēļu veicam banānu importu no to izcelsmes valstīm – Ekvadoras, Kostarikas, Kolumbijas u.c. uz Eiropu un tālāk tos realizējam Eiropas Savienības un citu valstu ietvaros.

Sadarbība ar vadošajiem konteineru pārvadātājiem pasaulē, mūsu pieredze loģistikā, kvalitātes pārbaudē un piegādē, ļauj nodrošināt klientam nepieciešamā pasūtījuma apjoma izpildi.
Banānu nogatavināšana un kvalitātes uzraudzība
SIA “Banalat” ir viens no Latvijas šī brīža lielākajiem banānu nogatavināšanas un tirdzniecības uzņēmumiem, kā arī viens no pirmajiem Baltijā, kas sāka nogatavināt banānus savās nogatavināšanas kamerās. Banānu kameru kopējā jauda ik nedēļu nodrošina iespēju nogatavināt vismaz 20 000 kastes ar banāniem.

Nogatavināšanas kameras ir aprīkotas ar jaunākās paaudzes reverso gaisa plūsmu un daļa no tām ir inovatīvās penthaus tipa kameras. Banānu nogatavināšana tiek veikta ar dabīgo etilēna gāzi, kas ir cilvēkam un videi draudzīgs nogatavināšanas veids un ko izmanto visā pasaulē.

Mūsu uzņēmuma darbinieki ievēro produktu kvalitātes un drošības prasības, gan pieņemot produktu, gan nosūtot to saviem sadarbības partneriem. Mēs strādājam tikai ar produktu, kas atbilst obligātajām kvalitātes prasībām svaigiem augļiem un dārzeņiem (EP un Padomes regulai par (EK) Nr. 852/2004).
Uzglabāšana un ekspedīcija
Uzņēmuma noliktavā nodrošinām augļu, t.sk.banānu un dārzeņu uzglabāšanu mūsdienu standartiem atbilstošās telpās, kas aprīkotas ar klimata kontroli, nodrošinot produktam nepieciešamo temperatūru un klimatu.

“Banalat” noliktava atrodas ērti pieejamā vietā Rīgā, Lubānas ielā 82, Latvijas lielāko mazumtirdzniecības tīklu loģistikas noliktavu zonā. Uzņēmuma noliktavas kopējā telpu platība ir 2200 m2.

Papildus uzņēmums sniedz ekspedīcijas pakalpojumu, nodrošinot augļu un dārzeņu pieņemšanu, svēršanu, kvalitātes pārbaudi, marķēšanu, pārpaletizēšanu un nosūtīšanu klientam.


Par Katalogs.lv   |   Kontakti   |   Pieteikt uzņēmumu   |   Pieteikt kļūdas labojumu

© Katalogs.lv, 2008 - 2023. Visas tiesības aizsargātas / Tālrunis 20300103, e-pasts: info@katalogs.lv

Šīs datu bāzes, tās daļas vai datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas
daļas pavairošana vai izplatīšana jebkādā formā stingri aizliegta.

Tāpat arī ir aizliegta lejupielāde automātiskā režīmā