http://katalogs.lv/baltijas-apdrosinasanas-nams
Baltijas Apdrošināšanas Nams, A/S
Antonijas iela 23, Rīga, LV-1010
Tālrunis: 67080408
Fakss: 67080407
E-pasts:
office@ban.lv
Mājas lapa:
www.ban.lv
Darba laiki: P 09:00-18:00 O 09:00-18:00 T 09:00-18:00 C 09:00-18:00 P 09:00-18:00 S - Sv -
Facebook
Pakalpojumi
Apdrošināšana privātpersonām
Baltijas Apdrošināšanas Namā ir pieejama apdrošināšana katrai dzīves situācijai. Nav nozīmes, vai vajadzīga KASKO apdrošināšana vai OCTA apdrošināšana Jūsu auto vai mājoklim, nepieciešams parūpēties par bezrūpīgu atpūtu ceļojuma laikā vai gādāt par sevi un savu ģimeni, ja noticis nelaimes gadījums. Mēs garantējam teicamu klientu apkalpošanu, izdevīgas apdrošināšanas polises cenas, kā arī ātru un caurspīdīgu zaudējumu atlīdzināšanu. Baltijas Apdrošināšanas Nama apdrošināšana – mazāk stresa, vairāk naudas!
Apdrošināšana uzņēmumiem
Lai bizness attīstītos veiksmīgi, svarīga ir risku profesionāla vadība un apdrošināšana. Baltijas Apdrošināšanas Nams nodrošina daudzveidīgus risinājumus jebkura lieluma uzņēmumam. OCTA, KASKO apdrošināšana uzņēmuma autoparkam, darbinieku veselības, nelaimes gadījumu apdrošināšana, civiltiesiskās atbildības apdrošināšana, kravu un ražošanas iekārtu apdrošināšana, kā arī daudzveidīgi risinājumi būvfirmām. Uzņēmēji atzinīgi novērtē mūsu stiprās puses – izdevīgas apdrošināšanas cenas, individuālu pieeju un teicami organizētu zaudējumu atlīdzināšanas procesu.
Ceļojumu apdrošināšana
Pērc polisi un ceļo bez raizēm!
Baltijas Apdrošināšanas Nams piedāvā plašu programmu klāstu par ļoti draudzīgām cenām. Visās programmās ir iekļauta arī apdrošināšana pret Covid-19 risku, kas, atkarībā no izvēlētās programmas līmeņa, apmaksā izdevumus par ārstēšanos, slimnieka repatriāciju, ceļojuma atcelšanu, ceļojuma pārtraukšanu u.c. polisē iekļautos riskus. Saviem klientiem nodrošinām palīdzību visā pasaulē 24/7.
Ceļojumu apdrošināšana iebraucējiem Latvijas Republikā
Piedāvājam īpašu apdrošināšanu, kura ir nepieciešama īstermiņa vai ilgtermiņa vīzas (termiņuzturēšanās vai pastāvīgās uzturēšanās atļaujas) iegūšanai Latvijas Republikas teritorijā. Ceļojuma apdrošināšanas programmas atbilst Ministra Kabineta noteiktajām prasībām. Izvēlies sev vajadzīgo! Ātri, ērti un vienkārši!
Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana
Katram dzīves gadījumam!
Daudzveidīgs civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas veidu klāsts, juridisko izdevumu atlīdzināšana, ja prasība par zaudējumu piedziņu pret Jums tiek sniegta tiesā, kā arī zaudējumu atlīdzināšana, ja par tiem atbildīgs kāds no ģimenes locekļiem, bez papildu piemaksas.
Īpašuma apdrošināšana
Sniegs Jums aizsardzību no neparedzētiem izdevumiem.
Pasargājiet savu lielāko un vērtīgāko pirkumu. Apdrošiniet savu mājokli pilnībā - nesošās konstrukcijas, iekšējā apdare, iedzīve un civiltiesiskā atbildība. Drošība Jūsu mājoklim. Kopā izdevīgāk!
KASKO apdrošināšana – Jūsu auto drošībai!
Uztici savu automašīnu mums,un mēs par to parūpēsimies!
Noticis negadījums? Tikai nedaudz pacietības, un Jūsu auto tiks kvalitatīvi saremontēts un atgriezts savam īpašniekam lietošanā.
Piedāvājam plašu segumu un 13 papildriskus par izdevīgu cenu! Pilnībā pasargāts auto!
Nelaimes gadījumu apdrošināšana
Drošība un garantēta atlīdzība.
Pasargājiet savu, savu bērnu un tuvinieku veselību un dzīvību no neparedzamiem dzīves notikumiem un, iestājoties nelaimes gadījumam, saņemiet materiālu atbalstu un drošību grūtā brīdī. Mēs nezinām, kas ar mums notiks nākošajā minūtē, tāpēc apdrošināšanas polise ir Jūsu drošības spilvens pat visnegaidītākajās situācijās.
OCTA
Ātra un caurskatāma lēmuma pieņemšana par zaudējumu atlīdzināšanu, automašīnas remonts tikai kvalitatīvos autoservisos, kā arī OCTA polises iegāde par ļoti zemu cenu internetā. Šīs ir tikai dažas no priekšrocībām, ko sniedz Baltijas Apdrošināšanas Nama OCTA apdrošināšanas polise.

Par Katalogs.lv   |   Kontakti   |   Pieteikt uzņēmumu   |   Pieteikt kļūdas labojumu

© Katalogs.lv, 2008 - 2022. Visas tiesības aizsargātas / Tālrunis 20300103, e-pasts: info@katalogs.lv

Šīs datu bāzes, tās daļas vai datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas
daļas pavairošana vai izplatīšana jebkādā formā stingri aizliegta.

Tāpat arī ir aizliegta lejupielāde automātiskā režīmā