http://katalogs.lv/baltic-polymers
Baltic Polymers
Ulbrokas iela 23, Rīga, LV -1021
Tālrunis: 67840568,
29160995
Fakss: 67566291
Mājas lapa:
www.balticpolymers.lv
Youtube

Pakalpojumi
Par uzņēmumu
SIA „Baltic Polymers” ir dibināts 2003. gadā. Uzņēmums darbību uzsāka ar plēvju un atkritumu maisiņu ražošanu. Šodien Baltic Polymers spēj piedāvāt dažādas augstas kvalitātes plēves un iepakojumus.

2010. gadā uzņēmums uzsāka jauna projekta īstenošanu - barjerplēvju ražošanu pārtikas industrijai. Projekts tika līdzfinansēts no Eiropas Fonda līdzekļiem programmā „Inovācijas”. Kopējās investīcijas ražošanas līnijas izveidē sasniedza 3.6 miljonus eiro.

Iegādātās iekārtas uzņēmumam ļauj ražot augstas kvalitātes daudzslāņu plēves. Baltic Polymers ir kļuvis par pirmo EVOH un PA barjerplēvju ražotāju Latvijā.

Jaunā ekstrūzijas iekārta, kas ir īpaši izstrādāta šāda veida plēvju ražošanai, tika pieņemta ekspluatācijā 2012. gada septembrī. Barjerplēvju ražošana nav vienīgais uzņēmuma darbības jauninājums. Baltic Polymers ir iegādājies astoņu krāsu fleksogrāfijas iekārtu drukas darbu veikšanai, kā arī plēvju laminēšanas un griešanas iekārtas.

Pateicoties jaunajām tehnoloģijām, Baltic Polymers spēj būtiski uzlabot laminēšanas un termo sarukuma plēvju mehāniskās un optiskās īpašības, ražošanas procesā izmantojot jaunākos materiālus, kas līdz šim nav piegādāti Latvijas tirgum. Jaunāko materiālu izmantošana Baltic Polymeram rada konkurentspējas priekšrocības gan Baltijas, gan arī Krievijas tirgos. Grupas iepakojuma termo sarukuma plēvju ražošanā uzņēmums aizstāj trīsslāņu plēves ar piecslāņu plēvēm. Šāds mūsdienu tehnoloģiskais risinājums ļauj ietaupīt izejvielas, samazinot produkcijas vienības izmaksas.

Pārtikas produktu iepakojumā Baltic Polymers ir uzsācis ekstrudēto barjerplēvju ražošanu ar sekojošām materiālu formulām - PE/Tie/EVOH/Tie/PE un PE/Tie/PA/Tie/PE. Šādas plēves ir paredzētas dziļai termoformēšanai un aizvākošanai. Ražotais iepakojums tiek plaši izmantots pārtikas rūpniecībā, tādējādi Baltic Polymera ražotās plēves ļauj aizstāt Latvijā 100% importētos barjeriepakojumus ar pašmāju ražoto moderno iepakojumu.

Līdzās vispārējās nozīmes, barjeru veidojošajām un termo sarukuma plēvēm Baltic Polymers ražo arī tādus produktus, kā atkritumu maisus no pirmreizējām un pārstrādātām izejvielām. Baltic Polymers piedāvā saviem klientiem atkritumu maisus un cita veida maisus:

* no zema un augsta blīvuma pirmreizējām polietilēna granulām;
* no zema un augsta blīvuma otrreizējām/pārstrādātām polietilēna granulām;
* cita veida plēves un maisus atbilstoši klienta specifikācijai.

Baltic Polymers ražo atkritumu maisus arī citām tirdzniecības zīmēm, piemēram, tirdzniecības zīmei „Merkant”, kuras īpašnieks ir grupas uzņēmums SIA „Satraps”. Sīkāk: www.merkant.lv

Atkritumu maisu ražošana ar privātām preču zīmēm ir nostiprinājusi Baltic Polymera līdera pozīcijas Baltijas tirgū.

Pretruna, kas ir izveidojusies starp produkta kvalitātes un cenas prasībām ir nopietns izaicinājums daudziem ražotājiem. Tomēr mūsu uzņēmums vienmēr ir orientējies uz augstas kvalitātes produktu par pieņemamu cenu.
Jurdiskie dati
Juridiskais nosaukums         Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Baltic Polymers”
Juridiskā adrese         Rīga, Ulbrokas iela 23, LV-1021
Reģistrācijas numurs         LV50003654271
PVN maksātāja reģistrācijas numurs         LV50003654271
Banka         A/S Citadele banka
Bankas konts         LV53PARX0013311750001
Bankas kods         PARXLV22
Par Katalogs.lv   |   Kontakti   |   Pieteikt uzņēmumu   |   Pieteikt kļūdas labojumu

© Katalogs.lv, 2008 - 2023. Visas tiesības aizsargātas / Tālrunis 20300103, e-pasts: info@katalogs.lv

Šīs datu bāzes, tās daļas vai datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas
daļas pavairošana vai izplatīšana jebkādā formā stingri aizliegta.

Tāpat arī ir aizliegta lejupielāde automātiskā režīmā