http://katalogs.lv/balcia-insurance-se
Balcia Insurance SE
Krišjāņa Valdemāra iela 63, Rīga, LV-1010
Tālrunis: 20682222,
67030500
Mājas lapa:
www.balcia.lv
Facebook Youtube
Pakalpojumi
City combo
Tā ir unikāla apdrošināšana, kuras segumā iekļauta Tava braukšanas pieredze neatkarīgi no Tava vecuma vai pieredzes līmeņa, Tavs braukšanas partneris (skrejritenis, velosipēds, segvejs u. tml., kas ir Tavs īpašums) un arī Tava civiltiesiskā atbildība.

Mēs zinām, ka mūsdienās cilvēki pārvietojas ar dažādiem transportlīdzekļiem, lai ātrāk nokļūtu no vienas vietas uz citu. Un tas nav tikai transportlīdzeklis – tas ir mūsu braukšanas partneris, un tas var būt skūteris, skrejritenis, velosipēds, segvejs vai jebkas cits, kas pārvietojas uz diviem riteņiem un ir mūsu īpašums un ģimenes loceklis! Bērniem savi pirmie skrejriteņi patīk tikpat ļoti, cik mums patīk mūsu mīļākais velosipēds vai longbords, ar kuru mēs braucam katru dienu! Neatkarīgi no tā, vai ar to brauc uz darbu vai skolu, vai trenējies, lai kļūtu par labāko braucēju – mums rūp, ja gadījumā brauciena laikā ar Tevi vai Tavu braukšanas partneri, citu personu vai īpašumu kaut kas atgadās, Tu esi pasargāts! Mēs palīdzēsim Tev ātrāk atgriezties atpakaļ ceļā! Mēs atbalstām Tavu dzīvesveidu, un mūsu produkts City Combo tam lieliski atbilst, jo mums visiem ir viens ceļš, pa kuru iet vai braukt!
Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana
Vai Tu zini, kāda ir sajūta dzīvot un nesatraukties, ja nejauši kaut kas atgadās ar Tevi vai kādu no Taviem ģimenes locekļiem? Piemēram, Tavs bērns veikalā dauzās un nejauši saplēš pašu dārgāko vāzi.... vai, kad nedēļas nogalē viesojies pie draugiem, Tavā dzīvoklī plīst ūdensvads un appludina kaimiņus... Šie ir tikai daži klasiski piemēri, bet ir vēl daudz citu neparedzamu situāciju, jo mūsu dzīve ir pārsteigumu pilna!

Tā vietā, lai ieslīgtu garās diskusijās ar cilvēkiem, kuri ir iesaistīti šajās, ne visai patīkamajās situācijās, Tu vari atviegloti uzelpot un justies mierīgi, jo Tev ir Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana. Mēs sedzam riskus un atlīdzinam radušos zaudējumus!
Extreme apdrošināšana
Zināms, ka bērnība ir piepildīta ar dažādām interesantām pieredzēm. Gribas izmēģināt jaunas lietas....un ne vienu reizi vien, līdz beidzot piepildam savus sapņus. Mēs redzam, cik aizraujoša ir dzīve, un mēģinam izbaudīt visu, ko tā piespēlē.
Kad esam jau pieauguši, it kā zinām, kā vajag darīt lietas pareizi, taču dažreiz notiek pārpratumi vai kļūdas, un ir iespējams nonākt lielākās vai mazākās nepatikšanās. Šajā brīdī vissvarīgākais ir ātri un kvalitatīvi atgriezties uz nospraustā ceļa, lai sasniegtu mērķi, par kuru sapņoji. Reizēm katram gadās sliktās dienas, bet bez tām mēs nespētu novērtēt labās! Tāpēc vienmēr ir drošāk, ja zini, ka sarežģītā situācijā Tev kāds nāks palīgā un atbalstīs. Un tas ir tieši tas, ko mēs darām!
Junioru apdrošināšana
Mēs esam par jauno sportistu talantu atrašanu, izaugsmi, atbalstu un neatlaidību. Mēs zinām, cik svarīgi ir būt blakus ikdienas nogurdinošajos treniņos, cik svarīgi ir atbalstīt sasniegumos un motivēt nepadoties. Mēs zinām, cik svarīgi ir padot roku, ja treniņprocesā gadās kļūdīties un ir jātiek atpakaļ uz kājām. Mēs zinām, cik svarīgi ir attīstīt šos talantus jau no mazotnes. Tāpēc esam radījuši produktu, kas ļauj saglabāt sirdsmieru tiem vecākiem, kuru bērni nodarbojas ar dažādiem sporta veidiem, un kuriem rūp ne tikai savu bērnu profesionālā izaugsme, bet arī veselība. Mēs neierobežojam un neliekam talantus rāmjos, tāpēc Junioru apdrošināšanā ir iekļauti visdažādākie sporta veidi, un tā ietver sevī visu nepieciešamo, sporta gaitas sākot.
Mājokļa apdrošināšana
Ikvienam ir vieta, kuru sauc par mājām un kur jūtamies kā mājās, un nav svarīgi, vai tā ir liela māja vai mazs dzīvoklītis, laukos vai lielpilsētā. Tā ir vieta, kur cilvēki jūtas laimīgi un pasargāti no ārpasaules.

Un kas notiek, kad kaut kas saplīst vai notiek tavā drošajā vietā?
Mēs ceram, ka tas nenotiks ar Tevi un Tavu mīļoto vietu, bet ja nu kādu dienu Tu neesi mājās brīdī, kad strādā veļas mašīna un tā saplīst un appludina kaimiņus? Tas pats stāsts, ja esi mājās un bērni spēlējoties nejauši sabojā jauno televizoru. To visu var labot divos veidos: pirmais – paša spēkiem un otrs – par to parūpēsimies mēs, ja Tev būs mūsu Mājokļa apdrošināšana.

Un pat nerunāsim par to, kas varētu notikt, ceļojot vai atstājot vasaras/ziemas mājas uz ilgāku laiku. Var notikt dabas stihijas vai kāds cits negadījums. Mēs nevēlamies Tevi biedēt - mēs tikai vēlamies, lai Tu padomātu par to, ko vari darīt sava un ģimenes miera un drošības labā.
Neaimes gadījumu apdrošināšana
Mēs zinām, ka bērnība ir piepildīta ar jaunām pieredzēm, un mēs izmēģinām jaunas lietas vairāk nekā vienu reizi, līdz mēs beidzot sasniedzam savus sapņus. Mēs redzam, cik aizraujoša ir dzīve, un izbaudām to, izmēģinot visu jauno. Arī tad, kad esam jau pieauguši, mēs zinām, kā vajag darīt lietas pareizi, taču dažreiz notiek pārpratumi vai kļūdas, un mēs nonākam lielākās vai mazākās nepatikšanās, un šajā brīdī vissvarīgākais ir ātri un kvalitatīvi atgriezties uz pareizā ceļa, lai sasniegtu mērķi, par kuru sapņoji vai centies sasniegt. Reizēm mums visiem ir sliktās dienas, bet bez tām mēs nenovērtētu labās! Tāpēc vienmēr ir drošāk, ja zini, ka sarežģītā situācijā kāds Tev nāks palīgā un atbalstīs. Un tas ir tieši tas, ko mēs darām!


Par Katalogs.lv   |   Kontakti   |   Pieteikt uzņēmumu   |   Pieteikt kļūdas labojumu

© Katalogs.lv, 2008 - 2022. Visas tiesības aizsargātas / Tālrunis 20300103, e-pasts: info@katalogs.lv

Šīs datu bāzes, tās daļas vai datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas
daļas pavairošana vai izplatīšana jebkādā formā stingri aizliegta.

Tāpat arī ir aizliegta lejupielāde automātiskā režīmā