http://katalogs.lv/ape-motors
APE Motors, SIA
Dzelzavas iela 120 J, Rīga, LV-1021
Tālrunis: 67387878
Mājas lapa:
www.apemotors.lv
Darba laiki: P 09:00-19:00 O 09:00-19:00 T 09:00-19:00 C 09:00-19:00 P 09:00-19:00 S 10:00-15:00 Sv -
Facebook
Pakalpojumi
AKUMULATORI
APE Motors piedāvā vairāk nekā 160 dažādus YUASA, BOSCH, BÄREN, BERGA un POWERLINE Automotive sērijas akumulatorus.
YUASA
Kompānijas dibināta 1895.gadā Japānā. Apvienojoties diviem senākajiem un lielākajiem Japānas akumulatoru ražotājiem, 2004. gadā tika izveidota kompānija GS/YUASA, kas šobrīd ir otra lielākā kompānija pasaulē ar vairāku miljardu USD apgrozījumu ik gadu, no kura 58% aizņem auto un moto akumulatori. Uzņēmuma filiāles izvietotas 17 valstīs un tajās kopumā tiek nodarbināti 14500 darbinieki.
Pašsaprotami, ka gandrīz visi Japānas un citu Āzijas valstu auto ražotāji oriģinālajā komplektācijā izmanto kompānijas YUASA akumulatorus. Interesanti, ka arī arvien vairāk Eiropas auto ražotāji izmanto YUASA produktus. Jau šobrīd YUASA starta akumulatori tiek izmantoti arī jaunajiem Mercedes Benz un BMW modeļiem.

Kompānijā GS/YUASA ražotie akumulatori (arī ar litija jonu tehnoloģiju) tiek izmantoti daudzās motoru sporta veidu disciplīnās, sākot ar visu F1 komandu telemetrijas datu pārraidi, Powering Honda Yuasa Racing komandu British Touring Car čempionātā, Powering Repsol Honda komandu Grand Prix MotoGP klasē un citur.

Kopš 2010. gada APE Motors ir YUASA auto un moto akumulatoru importētājs un izplatītājs Latvijā. APE Motors visus YUASA produktus saņem no YUASA Battery Sales UK LTD (Swindon), kur ir izveidota jaunākā noliktava Eiropā ar gandrīz 11000 palešu vietām.

BÄREN
BÄREN akumulatoru firma dibināta 1939. gadā Austrijā. Šobrīd BÄREN veido daļu no FIAMM grupas, kas piegādā automašīnu akumulatorus vadošajiem autoražotājiem. Piedāvājam populāro akumulatoru BÄREN jaunās sērijas – Polar Technik AGM, Polar Technik EFB, Blu Polar un Profi.

POWERLINE
APE Motors produktu klāstā ir pieejami arī ekonomiskās klases POWERLINE akumulatori. Jau gandrīz desmit gadus atpakaļ tie veiksmīgi sevi pieteica Somijas tirgū, kas ziemeļu arktiskajos reģionos izceļas ar īpaši zemām gaisa temperatūrām ziemā.

BERGA
Berga ir vācu ražotājs ar vairāk kā 90 gadu pieredzi, kurš konsekventi nodrošina izcilu kvalitāti.
AUTO PIEDERUMI
Plašs auto piederumu klāsts, lai padarītu auto ikdienas lietošanu ērtu un mūsdienīgu. Piedāvājums tiek nepārtraukti papildināts, lai nodrošinātu jaunākos auto un moto servisa, stila un apkopes piederumus gan auto remonta profesionāļiem, gan auto lietotājiem.

Piedāvājumā:
-Auto ikdienas un komforta piederumi: slotiņas, spoguļi, paneļa piederumi, auto atslēgu pults korpusi, telefona turētāji, sēdekļu pārvalki, saulessargi, paklājiņi, ceļojumam, bagāžas transportam.
-Elektriskie un elektroniskie piederumi: parkošanās sensori, GSM lādētāji un kabeļi, antenas, skaņas signāli, drošinātāji, slēdži, mēraparāti, masas vadi.
-Auto apgaismojums: lukturi, spuldzes, salona lampas, papildlukturi un to stiprinājumi.
-Auto apsilde.
-Riepu, riteņu piederumi un remontmateriāli: riepas, rezerves riepas, riteņu diski, dekoratīvās disku uzlikas, riteņu skrūves un uzgriežņi, riteņu ventiļi, remontam, mērītāji.
-Auto aprūpes piederumi: darba apģērbi, instrumenti, kompresori, domkrati, papīrs, cimdi, roku pastas, ķīmijas preces, kannas, piltuves, savilcēji, lādētāji.
-Auto drošība (SOS): aptieciņas, ugunsdzēšamie aparāti, drošības vestes, avārijas trijstūri, ledus skrāpji.
-Ziemas auto piederumi: starta vadi, vilkšanas troses, riteņu ķēdes, sniega lāpstas, auto pārvalki, ledus atkausētāji.
-Piekabes piederumi.
DĪZEĻSISTĒMU TESTA & REMONTA IEKĀRTAS
APE Motors sortimentā pieejami dīzeļsistēmu agregāti (sūkņi, sprauslas) no visu vadošo dīzeļsistēmu ražotājiem : Bosch, Delphi, Denso un VDO gan vieglajām automašīnām, gan kravas automašīnām un citai tehnikai. Ir pieejami kā jauni, tā atjaunoti agregāti, kā arī to rezerves daļas. Lai modernās dīzeļsistēmas spētu attīstīt lielas dzinēja jaudas un sasniegt augstos izmešu normatīvus pie salīdzinoši nelieliem degvielas patēriņiem, to ražošanā tiek izmantotas ļoti augstas precizitātes detaļas. Tieši tāpēc APE Motors noliktavas plauktos nonāk tikai un vienīgi oriģinālu ražotāju produkti.

Kā Hartridge dīzeļsistēmu testa iekārtu pārstāvis Baltijas valstīs piedāvājam risinājumus Delphi, Denso un VDO ražotāju autorizēta servisa koncepta attīstībai.
Svarīgi, lai agregātu darbība pēc remonta būtu līdzvērtīga jauniem agregātiem. Lai remontētās tehnikas vienības atgrieztos uz ielām, saglabājot sākotnējās jaudas, degvielas patēriņu un izmešu normas, ir nepieciešams agregātus pēc remonta rūpīgi pārbaudīt ar augstas kvalitātes testa iekārtām. Remonta process ļoti bieži prasa ģenerēt agregātu darbības korekcijas kodus, kas iepriekš minētajām dīzeļsistēmām ir autorizēti, tāpēc tas iespējams tikai Hartridge un OE ražotāju programmatūru mijiedarbības rezultātā. Svarīgi, ka autorizētiem servisiem tiek piešķirts lielāks tehniskās informācijas apjoms, kas bieži vien nosaka sekmīga un kvalitatīva remonta rezultātu.
EĻĻAS
No 2003. gada “APE Motors” ir MOTUL produkcijas oficiālais importētājs un izplatītājs Latvijā.

MOTUL ir slavens Francijas uzņēmums, kas izstrādā un ražo eļļas un smērvielas automašīnām, motocikliem, ūdens transportam, kravas automašīnām, lauksaimniecības tehnikai un industrijai. Īpaši jāatzīmē 300V sērijas motoru sportam paredzētais plašais eļļu klāsts. MOTUL ir pirmais smērvielu ražotājs pasaulē, kas izmantojis esteru tehnoloģiju 100% sintētisko motoreļļu formulēšanai. Šis ir uzņēmums ar ļoti senu vēsturi, dibināts 1853. gadā ASV, Ņujorkā. Kopš 1957. gada uzņēmuma mītnes zeme ir Francija.
INSTRUMENTI UN DIAGNOSTIKAS IEKĀRTAS
Piedāvājam profesionālos instrumentus un iekārtas automašīnu remontam un diagnosticēšanai no Hazet, Vigor, Knipex, KSTools.
Rokas un speciālie instrumenti dažādām tehnikas nozarēm no vadošajiem ražotājiem:
HAZET
Vācijā ražoti , speciālistiem zināmi, augstas kvalitātes profesionālie instrumenti.
Pasaulē atzīts līderis ar 150 gadu pieredzi, rokas instrumentu un speciālo instrumentu ( autotransportam, rūpniecībai, aviācijas tehnikai) ražotājs. Instrumentu glabāšanas iekārtu, pneimatisko un dinamometrisko instrumentu , kā arī daudzu citu produktu ražotājs. Hazet profesionālos instrumentus oficiāli rekomendē pasaulē vadošie autoražotāji izmantošanai oficiālos dīleru servisa centros un savu rūpnīcu ražošanas līnijās.

VIGOR
Vigor piedāvā vairāk kā 1500 produktu vienības. Profesionālie rokas instrumenti, darbnīcas iekārtas, autobūves un auto remonta speciālie instrumenti. Visi produkti ir augstas kvalitātes, kas pārbaudīti Vācijā saskaņā ar pašreizējiem augstas kvalitātes tehniskajiem standartiem.

KNIPEX
Pasaulē vadošā , Vācijā ražota augstākās kvalitātes stangu, knaibļu marka. Knipex ražotie instrumenti izceļas ar īpašu izturību, ergonomiku un inovācijām stangu, knaibļu un to piederumu ražošanā.

KSTools
KSTools Werkzeuge-Maschinen GmbH ir viens no vadošajiem starptautiskajiem profesionālo instrumentu un darbnīcu iekārtu piegādātājiem. KSTools marka piedāvā ļoti plašu rokas instrumentu, iekārtu un speciālo ierīču/speciālo instrumentu sortimentu viss dažādākajām nozarēm.
RACING & PERFORMANCE
Pasaules vadošo ražotāju produkti auto un moto nozarē no trases līdz ielai.
Jau vairāk nekā 10 gadus Baltijā izplatām daudzu pasaules vadošo Premium ražotāju produktus tehnikas veiktspējas un izskata uzlabošanai, kas domāti konkrētai klientu nišai.
Auto sports, moto sports, tehniskais tūnings ir mūsu virzieni, ko veiksmīgi attīstām reģionā - domāti tiem, kas vēlas ko vairāk .
- Bremzes
- Piekare
- Sajūgs
- Amortizatori
- Izplūde
- Aprīkojums
- Smērvielas

Mūsu pieredze, zināšanas, sakari un iespējas palīdzēs sasniegt Jūsu mērķus!
VIEGLO AUTOMOBIĻU REZERVES DAĻAS
Noliktavu krājumu specializācija - vieglo automobiļu ekspluatācijas remontu nodrošināšana ar rezerves daļām un mezgliem. Piegādātāju un to produktu izvēle ir veikta, lai auto nozarei piedāvātu augstas kvalitātes auto daļas, tai skaitā preces no automobiļu oriģinālā aprīkojuma ražotājiem.

- Tiek piedāvāta elastīgu atlaižu sistēmu pastāvīgajiem klientiem.
- Reģistrētajiem klientiem ir iespēja atrast savu automobili un tam atbilstošās auto daļas pēc valsts reģistrācijas numura un/vai VIN numura.
- Tiek organizēti ražotājrūpnīcu pārstāvju vadīti produktu tehniskie semināri un rūpnīcu apmeklējumi.
- Periodiski notiek dažādu produktu tirdzniecības kampaņas.


Par Katalogs.lv   |   Kontakti   |   Pieteikt uzņēmumu   |   Pieteikt kļūdas labojumu

© Katalogs.lv, 2008 - 2023. Visas tiesības aizsargātas / Tālrunis 20300103, e-pasts: info@katalogs.lv

Šīs datu bāzes, tās daļas vai datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas
daļas pavairošana vai izplatīšana jebkādā formā stingri aizliegta.

Tāpat arī ir aizliegta lejupielāde automātiskā režīmā