http://katalogs.lv/aj-power
AJ Power, SIA
Daugavgrīvas iela 21, Rīga, LV-1048
Tālrunis: 67969140
E-pasts:
info@ajpower.lv
Mājas lapa:
www.ajpower.lv
Facebook Youtube
Pakalpojumi
BATEREJAS
Bateriju risinājumi ilgtspējīgai, drošai enerģijas uzkrāšanai un izmantošanai. Mājsaimniecību un uzņēmumu vajadzībām, vēlmēm un izmaksām atbilstošākie risinājumi.
DABAS RESURSU NODOKLIS
Mēs veicinām zaļās enerģijas izplatību un pieejamību Latvijā, tāpēc atkritumus redzam kā vērtīgu resursu jaunu izejvielu ieguvē vai enerģijas radīšanā.
DABASGĀZE
Piedāvājam uzņēmumu vajadzībām, vēlmēm un izmaksām atbilstošākos risinājumus ar iespējami labākajiem nosacījumiem. Mainot dabasgāzes tirgotāju uz AJ Power, mēs parūpēsimies par visām formalitātēm.
ELEKTROAUTO UZLĀDES STACIJAS
Elektroauto mājas uzlādes risinājumi. Izmantojiet ērtāko un ekonomiski izdevīgāko uzlādes veidu savam elektroauto.
ELEKTROENERĢIJA
Piedāvājam uzņēmumu vajadzībām, vēlmēm un izmaksām atbilstošākos risinājumus ar iespējami labākajiem nosacījumiem. Izvēlieties sev piemērotāko pakalpojumu.
ENERĢĒTIKAS KONSULTĀCIJAS
Īstenojam plaša spektra enerģētikas ekspertīzi. Sapratne par dažādiem enerģētikas segmentiem un cieša savstarpējā integrācija ļauj mūsu komandai redzēt patieso kopbildi enerģētikas nozarē, labāk izprast esošās un nākotnes tirgus tendences un ātri piemeklēt atbilstošākos pakalpojumus.
ENERĢĒTIKAS PROJEKTI
Piedāvājam individuālus enerģētikas projektus, kas tiek izstrādāti atbilstoši jūsu biznesa interesēm un vēlmēm.
OFF-GRID RISINĀJUMI
Elektroenerģijas risinājumi izmantošanai ārpus tīkla. Nodrošiniet neatkarīgu elektroenerģijas avotu, bez piekļuves tīklam. Iespējama uzlāde izmantojot saules paneļus.
SAULES ENERĢIJA
Izmantojiet saules enerģijas priekšrocības un palieliniet savu neatkarību no svārstīgajām elektroenerģijas cenām. Uzstādiet saules paneļus, ar ko varēsiet ražot zaļo enerģiju uzņēmuma pašpatēriņam – tā ir laba nākotnes investīcija.
SAULES ENERĢIJA, VAIRĀK NEKĀ 1 MW
Piedāvājam Latvijā vēl nebijušu pakalpojumu ‒ industriālo saules enerģijas parku īstenošanu sadarbībā ar zemes īpašniekiem. Uzzini savas iespējas un ļauj zemei pelnīt vairāk!


Par Katalogs.lv   |   Kontakti   |   Pieteikt uzņēmumu   |   Pieteikt kļūdas labojumu

© Katalogs.lv, 2008 - 2022. Visas tiesības aizsargātas / Tālrunis 20300103, e-pasts: info@katalogs.lv

Šīs datu bāzes, tās daļas vai datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas
daļas pavairošana vai izplatīšana jebkādā formā stingri aizliegta.

Tāpat arī ir aizliegta lejupielāde automātiskā režīmā