http://katalogs.lv/aile-grupa
AILE grupa, SIA
Maskavas iela 250, Rīga, LV-1063
Tālrunis: 67813800
Mājas lapa:
www.ailegrupa.lv
Facebook
Pakalpojumi
ELEMENTU FASĀDES
Elementfasāžu risinājuma priekšrocības ir arhitektoniskā daudzveidība, individuāli un radoši risinājumi, augsti energoefektivitātes un skaņas izolācijas rādītāji, kā arī ievērojams montāžas laika ietaupījums.

Šis risinājums dod iespēju savietot visdažādākos komponentus un materiālus vienā elementā un fasādē kopumā –atveramus elementus, izolācijas materiālus, ventilācijas sistēmas, visdažādākās saules aizsardzības sistēmas, apgaismojumu, kā arī neskaitāmas ēkas apšuvumu variācijas – koku, metālu, keramiku.

Produkts pilnībā tiek izgatavots rūpnieciski, samazinot montāžas procesa kļūdu iespējamību. Nepārtrauktā ražošanas procesa kontrole, līdz pilnībā gatavam galaproduktam, nodrošina augstāko kvalitātes līmeni. Tāpat konstrukcijas montāžu neietekmē arī ārējās vides faktori un elementfasāžu montāžas darbus var veikt gandrīz jebkuros laika apstākļos.
OFF-SITE BŪVNIECĪBA
Off-site būvniecība, jeb 'būvniecība ārpus būvlaukuma', sniedz iespēju piedāvāt klientam produktu ar vēl augstāku vērtību.

Tas nozīmē, ka ražotnē tiek izdarīta lielākā daļa tehnoloģiski sarežģītu procesu, tostarp tiek veikta arī logu montāža dzelzsbetona elementos u.c. Tādējādi klientam tiek piegādāts jau gandrīz gatavs sienas elements, kas attiecīgi samazina būvobjektā veicamo darbu īpatsvaru un tiem patērēto laiku.
STATU RĪĢEĻU FASĀDES
Statu-rīģeļu fasāžu profili un detaļas tiek izgatavotas ražotnē, bet pati fasāde objektā tiek montēta soli pa solim - vispirms savienojot status un rīģeļus, pēc tam - veicot stiklošanas darbus. Statu-rīģeļu fasāžu montāžas uzsākšana iespējama tikai pēc karkasa montāžas pabeigšanas, kā arī statu-rīģeļu sistēmas montāža ir pakļauta laikapstākļu riskam - lietus, sniegs un sals var būtiski ietekmēt konstrukciju montāžai nepieciešamo laiku.

Statu-rīģeļu fasāžu priekšrocības

Statu-rīģeļu risinājuma priekšrocības ir arhitektūras daudzveidība, kas ļauj maksimāli realizēt arhitektoniskās vēlmes dzīvē.

Statu-rīģeļu sistēma ļauj realizēt visdažādākos vertikālo fasāžu un stikla jumtu risinājumus un dizaina idejas. Ideāli piemērotas segmentētām fasādēm un dažāda slīpuma un ģeometrijas stikla jumtu risinājumiem.
STIKLS
Mūsdienās ar modernajām tehnoloģijām un precīziem inženiertehniskiem aprēķiniem stikls var būt daudz vairāk kā trausls un skaists materiāls. Stikls var kalpot kā galvenais ēkas fasādes dizaina elements, vienlaikus saglabājot izturību, energoefektivitāti un arhitektoniskos risinājumus.

AILE grupa ir attīstījusi sarežģītu stikla struktūru dizaina un būvniecības prasmes un spēj izveidot izcilus stikla arhitektoniskos risinājumus - stiklotus elementus, vienkāršu, tehniski funkcionālu eksterjera strukturālu fasādes stiklojumu līdz pat ātrijam ar izliektu stikla virsmu.

Enerģijas caurlaidība;
Siltumcaurlaidība;
UV saules staru caurlaidība;
Termiskā drošība;
Ugunsdrošība;
Skaņas izolācija;
Dizainiskie risinājumi ar dekoratīvajiem stikliem.


Par Katalogs.lv   |   Kontakti   |   Pieteikt uzņēmumu   |   Pieteikt kļūdas labojumu

© Katalogs.lv, 2008 - 2022. Visas tiesības aizsargātas / Tālrunis 20300103, e-pasts: info@katalogs.lv

Šīs datu bāzes, tās daļas vai datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas
daļas pavairošana vai izplatīšana jebkādā formā stingri aizliegta.

Tāpat arī ir aizliegta lejupielāde automātiskā režīmā