http://katalogs.lv/agerona
AGERONA, SIA
Peldu iela 4, Jelgava, LV-3002
Tālrunis: 26696911
Fakss: 63080696
E-pasts:
info@agerona.lv
Mājas lapa:
www.agerona.lt/lv/
Facebook
Pakalpojumi
KVIEŠI
Pēdējo piecu gadu statistika apstiprina to, ka šī brīža kviešu cenas ir labā līmenī! Salīdzinot aktīvo MATIF ar aizvadītās piecgades vidējo rādījumu redzam, ka kvieši tiek iepirkti par 12,25 MATIF vienībām dārgāk nekā līdz šim.
2016. gada septembrī kviešu līgumi tika slēgti pat par nieka 139,5 vienībām, kas ir zemākās cenas rekordists pēdējo piecu gadu laikā.
Salīdzonot rādītājus ar pagājušo gadu varam secināt, ka šodienas MATIF ir par aptuveni 2 vienībām augstāks, pietam, aizvadītajā gadā no maija uz jūniju ir redzama 5 vienību cenas lejupslīde.
RAPSIS
Aizvadītā piecgade rapša tirgū liek aizdomāties par esošo situāciju. Neskatoties uz Covid pandēmiju un globālā jēlnaftas tirgus pagrimumu, rapsis ir noturējis savu pozīciju un joprojām tiek iepirkts par salīdzinoši augstu cenu. To lieliski atspoguļo aizvadītās nedēļas cenu kāpums, kad rapša līgumi tika slēgti pat par 378,25 MATIF vienībām. 2018. gada aprīlī rapša MATIF tika fiksēts pat par 325 vienībām, kas liek aizdomāties par cenu šodien.
Iesakam atcerēties arī aizvadīto gadu, kad augstākā rapšu cena maijā bija 374 MATIF vienības, kas ir aptuveni par 4 vienībām zemāk nekā šajā gadā.


Par Katalogs.lv   |   Kontakti   |   Pieteikt uzņēmumu   |   Pieteikt kļūdas labojumu

© Katalogs.lv, 2008 - 2022. Visas tiesības aizsargātas / Tālrunis 20300103, e-pasts: info@katalogs.lv

Šīs datu bāzes, tās daļas vai datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas
daļas pavairošana vai izplatīšana jebkādā formā stingri aizliegta.

Tāpat arī ir aizliegta lejupielāde automātiskā režīmā