http://katalogs.lv/8-cbr
8 CBR, SIA
Rīgas iela 16, Smiltene, LV-4729
Tālrunis: 64707801
E-pasts:
8cbr@8cbr.lv
Mājas lapa:
www.8cbr.lv
Darba laiki: P 08:00-17:00 O 08:00-17:00 T 08:00-17:00 C 08:00-17:00 P 08:00-17:00 S - Sv -
Pakalpojumi
ASFALTBETONS
Asfaltbetona ražošana notiek divās rūpnīcās – ABR „Mežvidi” un ABR „Lauvas”. Ražošanas procesi norisinās atbilstoši stingri kontrolētam kvalitātes kontroles un materiālu atbilstības procesam. Ražošanas procesā tiek izmantotas specifikācijām un prasībām atbilstošas izejvielas. Uzņēmumu speciālisti veic arī nestandarta produktu izstrādi un ražošanu, ja pasūtītājam nepieciešami netradicionāli risinājumi.
BŪVNIECĪBAS PROJEKTU VADĪBA
SIA „8 CBR” ir ilggadēja pieredze sarežģītu būvniecības projektu vadībā. Darbības gados uzkrātā pieredze un plašais sertificēto speciālistu klāsts ļauj realizēt būvniecības projektus, sākot no ieceres līdz pat objekta nodošanai ekspluatācijā. Profesionāli un atbildīgi veicot uzticētā projekta vadību, ir iespējams samazināt ne vien projekta izmaksas, bet arī piedāvāt iespējami īsu projekta realizācijas periodu, nezaudējot būvdarbu kvalitāti.
CEĻU BŪVE
SIA „8 CBR” ir ilggadēja pieredze sarežģītu ceļu, ielu un laukumu būvniecībā, kā arī melno segumu virsmas apstrādē un segumu atjaunošanā, izmantojot reciklēšanas metodi.

Profesionālā pieredze, kas iegūta vairāk kā 55 gadu darba rezultātā un kvalitātes garantija nodrošina to, ka SIA „8 CBR”speciālisti projektu pasūtītājiem spēj piedāvāt labākos un kvalitatīvākos būvniecības risinājumus.
KVALITĀTES KONTROLE
Kvalitāte ir viens no galvenajiem faktoriem būvniecības projekta ilgtspējīgai ekspluatācijai. Būvuzņēmējs ir atbildīgs par veikto darbu kvalitāti, kurai jāatbilst līguma, projekta un specifikāciju prasībām.
MĒRĪŠANA, ĢEODĒZIJA
SIA „8CBR” ģeodēzisti ir sertificēti speciālisti ar lielu darba pieredzi uzmērījumu, izpildmērījumu, punktu nospraušanā un dokumentācijas sagatavošanā. Augsta līmeņa tehniskais aprīkojums ļauj darbus veikt ātri un kvalitatīvi.
TEHNIKAS UN MEHĀNISMU NOMA UN REMONTS
Pieredzējuši profesionāļi no SIA “8 CBR” apskatīs, novērtēs un vajadzības gadījumā veiks remontu gan vieglajam, gan smagsvara transportam un tehnikai.
TILTU BŪVE
SIA „8 CBR” rīcībā ir viss nepieciešamais aprīkojums un tehniskās iespējas jaunu tiltu būvei un esošo rekonstrukcijai, kā arī hidrobūvju celtniecībai. Darbus veic kvalificēts personāls un sertificēti darbu vadītāji.

Celtņi, pāļdziņi, atbalsta sijas, turas, saliekamie pagaidu tilti satiksmes nodrošināšanai, konstrukciju tīrīšanas, krāsošanas un torketēšanas aprīkojums, kā arī pieredze montāžas un betonēšanas darbos, kvalificēts personāls un sertificēti darbu vadītāji sniedz iespējas realizēt dažāda lieluma un sarežģītības līmeņa inženierbūvju projektu risinājumus.


Par Katalogs.lv   |   Kontakti   |   Pieteikt uzņēmumu   |   Pieteikt kļūdas labojumu

© Katalogs.lv, 2008 - 2023. Visas tiesības aizsargātas / Tālrunis 20300103, e-pasts: info@katalogs.lv

Šīs datu bāzes, tās daļas vai datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas
daļas pavairošana vai izplatīšana jebkādā formā stingri aizliegta.

Tāpat arī ir aizliegta lejupielāde automātiskā režīmā